4ο ΓΕΛ ΙΛΙΟΥ

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

ΘΕΜΑ:  «Δευτέρα 18-12-2017: Ενημερωτική συνάντηση γονέων και κηδεμόνων με τον σύλλογο καθηγητών σχετικά με την επίδοση και φοίτηση των μαθητών-τριών».

Καλούνται οι γονείς και κηδεμόνες των μαθητών του 4ου ΓΕΛ ΙΛΙΟΥ τη Δευτέρα 18 Δεκεμβρίου 2017 και ώρα 12:30 μ.μ .να προσέλθουν στο χώρο του Λυκείου, όπου θα λάβει χώρα ενημέρωση από το σύλλογο διδασκόντων σχετικά με την επίδοση και φοίτηση των μαθητών-τριών .

Η παρουσία όλων σας, γονέων και κηδεμόνων κρίνεται απαραίτητη και παρακαλείσθε να διαμορφώσετε έγκαιρα το πρόγραμμά σας, ρυθμίζοντας τις άλλες υποχρεώσεις σας, έτσι ώστε να μπορέσετε να παρευρεθείτε στη συνάντηση αυτή.

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   ΜΠΡΑΒΟΥ