ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

ΘΕΜΑ: "Τετάρτη 17/10/2018: Συνάντηση γονέων και κηδεμόνων με τη διεύθυνση του Σχολείου και τον σύλλογο καθηγητών για ενημέρωση και συζήτηση".

Παρακαλούνται οι γονείς και κηδεμόνες των μαθητών του 4ου ΓΕΛ ΙΛΙΟΥ, την Τετάρτη 17  Οκτωβρίου 2018 και ώρα 18.00,   να παρευρεθούν στο χώρο του Λυκείου, όπου θα λάβει χώρα ενημέρωση από τη διεύθυνση του Σχολείου και θα ακολουθήσει συζήτηση σε θέματα που αφορούν:

• Τη φοίτηση των μαθητών,
  • Την πολιτική του σχολείου  σε θέματα ασφάλειας, διαπαιδαγώγησης και εκπαίδευσης,
  • οποιοδήποτε άλλο θέμα ή πρόβλημα προκύψει και τεθεί.

Η παρουσία όλων σας, γονέων και κηδεμόνων, κρίνεται απαραίτητη και παρακαλείσθε να διαμορφώσετε έγκαιρα το πρόγραμμά σας, ρυθμίζοντας τις άλλες υποχρεώσεις σας, έτσι ώστε να μπορέσετε να παρευρεθείτε στη συνάντηση αυτή.

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΠΡΑΒΟΥ