MHNYMA ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑΣ

MHNYMA  ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑΣ

Aγαπητά μας παιδιά,

Τα προληπτικά μέτρα για τον κορονοϊό που ελήφθησαν από τις αρμόδιες Αρχές, οδήγησαν στο κλείσιμο των σχολείων. Αυτή η κατάσταση  ελπίζουμε ότι σύντομα θα αντιμετωπιστεί και ότι γρήγορα θα επανέλθουμε στην κανονικότητα. Για να γίνει αυτό όμως πρέπει να τηρήσουμε τις οδηγίες των ειδικών οι οποίες ήδη βρίσκονται αναρτημένες και στην ιστοσελίδα μας.

ΤΗΡΟΥΜΕ ΕΥΛΑΒΙΚΑ ΤΗΝ ΟΔΗΓΙΑ:

ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ- ΤΗΡΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΜΑΣ,ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΜΑΣ.

Προσπαθήστε να  αξιοποιήσετε το χρόνο σας δημιουργικά, μη χάνοντας την επαφή με την εκπαιδευτική διαδικασία  με κάθε πρόσφορο τρόπο που θα έχετε στη διάθεσή σας.

Αισιοδοξούμε ότι σύντομα θα ξαναβρεθούμε στις σχολικές τάξεις και θα συνεχίσουμε το έργο μας πιο δυνατοί και ώριμοι.

ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ    και

Μηv ξεχνάμε          ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ

Η  ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ                                                    ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΤΟΥ 4ου ΓΕΛ ΙΛΙΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΠΡΑΒΟΥ